| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia de la Sia si Sean Paul, numita Cheap Thrills? In caz ca nu ati auzit de ea, uitati aici un link https://www.youtube.com/watch?v=6mqbAnrtWHo Acesta este video-ul cu versuri. De data asta nu o sa ma supar cand o sa primesc opinii negative, am invatat sa accept orice fel de opinie, fie ea pozitiva sau negativa. Deci, ce parere aveti? Mie imi place mult de tot.

11 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Ma bucur ca ai invatat.
:))

Ca sa nu te mai superi, uite, formulez si eu diferit:

Parerea mea este ca e o...sa vedem...o bataie de joc.

Din pacate asa a ajuns industria muzicala.
Nu-mi transmite nimic.
O voce tampita de femeie si pe fundal un negru care mormaie(si pentru acele mormaieturi si-a luat mii de euro).

Muzica "moderna" ce se da acum la radio si se aude la piscina este o toatala bataie de joc.

Nu suport tipul asta de muzica, ma face sa vomit probabil la fel de mult cum ma fac manelele sa vomit.

Nu stiu cum puteti voi sa ascultati asa ceva.

Ce inseamna mormaietura aia si ce inseamna asta?

https://www.youtube.com/watch?v=VSxIRilGtps

Diferenta este ca cea din urma este facuta cu suflet.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Din cate stiu, Sean Paul nu este negru, si iti dau dreptate la faptul ca doar mormaie ceva, nici eu nu intelegeam nimic pana nu am cautat versurile, dar nu prea am retinut versurile, deci si acum aud doar niste mormaieli. Cestia amuzanta este ca am geamul deschis si se aude chiar acum acesta melodie, cineva o asculta chiar in acest moment.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

E un cocalar cu frizura de idiot.

Cu mormaielile m-am referit nu ca nu inteleg ce zice. Oricum spune doar porcarii, la fel cum si esuata aia face.
Ci ca suna incredibil de prost.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Voce preschimbata la aparate etc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Despre Sia eu am o parere cat de cat buna si imi plac cat de cat melodiile ei si videoclipurile de asemenea, dar nu pot spune acelasi lucru si despre Sean Paul. Muzica lui nu prea imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de căcat. Tot ce asculti tu e de căcat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai nu mai spune! Serios? Si de unde stii tu ce ascult eu? Pur si simplu, am invatat sa nu imi mai pese ce spun altii, asta nu o sa ma descurajeze sa ascult in continuare ce imi place, nu imi pasa ce parere ai tu despre muzica pe care o ascult eu, eu am intrebat strict de aceasta melodie, si apoi ai venit tu sa comentezi aiurea despre toate melodiile pe care le ascult eu, nu imi pasa de parerea ta idioata, asa ca : "Hater back off".

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

E parerea tuturor creaturilor care poseda urechi.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce toate melodiile pe care le ascult au atatea like-uri? Numarul de dislike-uri este depasit considerabil de cel de like-uri, asa ca nu ai deloc dreptate. Gandeste inainte sa incerci sa scrii un comentariu.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Aia sunt la fel de idioti ca tine. Nu se pun.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca ziceai ca toate creaturile cu urechi, acum exista si exceptii? Apropo, nu imi pasa ce spui despre mine, si prin faptul ca ma insulti fara sa ma cunosti macar, demonstreaza ce fel de persoana idioata esti, si se vede faptul ca nu ai avut parte de "cei 7 ani de acasa". Chiar daca nu te cunosc si ti-am spus si eu ca esti idiot, demonstrez ca nu sunt chiar diferit de tine, dar macar eu recunosc asta, spre deosebire de tine care te crezi asa perfect. Adevarul este ca nu esti perfect, si cu atitudinea asta, ma intreb daca ai prieteni. Dar cred ca esti forever alone. Sa stii ca poti sa ma insulti cat vrei, eu nu o sa cedez, am o rabdare foarte mare, si pot sa fiu foarte rau atunci cand comentez, dar nu vreau sa fiu, pentru ca stiu ca vorbind cu tine, este ca si cum as vorbi de unul singur.