| Clau9617 a întrebat:

Pentru fanii Three Days Grace :X, ce parere aveti de Adam Gontier? Si ce melodie va place cel mai mult de la el (de cand facea parte din trupa sau din cariera solo). Dau funda, thanks happy

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu ascult foarte des Three Days Grace.Adam Gontier are o voce buna.
http://www.youtube.com/watch?v=_4VCpTZye10

1 răspuns:
| ihacoswhy a răspuns:

Yes, i'm late. Eu, personal, il iubesc pe Adam. Ii iubesc vocea, ochii, personalitatea pe care o infatiseaza, modul in care se balbaie si spune mereu 'you know', fizicul. E omul perfect. Melodii...le iubesc pe toate, absolut toate, sunt un fan infocat rau, dar cel mai mult, ca melodie mai trista, imi place 'Last To Know', iar ca melodie rock-rock 'I Hate Everything About You'. TDG(1992-2013) FOREVER