| alessandra10 a întrebat:

Zilele trecute eram pe strada si am auzit un ringtone care mi-a placut foarte tare. Nu stiu exat daca am inteles bine versurile,dar cred ca era ceva de genul "and a hero comes" si mai departe nu stiu laughing Totusi am retinut ca fata care canta semana la voce cu Sia. Help, dau funda!

6 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Hero - Mariah Carey?

"and then a hero comes along, with the strenght to carry on"

| alessandra10 explică (pentru Şaptepăcate):

Nuuusad daca ar fi fost Mariah sigur as fi recunoscut-olaughing mersi oricumhappy