| Denisa-Mihaela_Vasilescu_1979 a întrebat:

Heyy TPU! Spuneti si mie ceva despre Bangtan Boys....Va rog! Dau fundita! Maree!

2 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Bangtan Boys este un grup coreean de hip-hop de șapte membri format de Big Hit Entertainment, o companie care administrează și artiștii GLAM și 2am. Ei au debutat pe 13 iunie 2013, cu prima lor piesa "No More Dream". Ei au câștigat titlul de "Artistul anului" in diferite locuri. Ei au avut, de asemenea, propriul lor show : Rookie King: Channel Bangtan.

| stefiiii3 a răspuns:

Poti incerca aici happy
https://my.w.tt/tB0wKOeUwL