| TheAG a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=PykLknMHrEI imi puteti spune cum se numeste melodia va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuuna... super draguta melodia. Uite:
https://www.youtube.com/watch?v=0WTVXKGbp98

| TheAG explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc :* :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAG):

Cu placereee... auditie placuta!

| TheAG explică (pentru anonim_4396):

Si dans de asemenea laughing big grin Merci

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAG):

Eh... o sa par rautacioasa, dar ideea e ca stim prea bine ca barbatii nu prea se pricep la dans. Deci stiam eu ce stiam de am urat doar "auditie placuta".
Spor la ascultat si la dans! N-ai pentru ce sa-mi multumesti!

| TheAG explică (pentru anonim_4396):

Da, si daca iti spun ca practic dans?smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAG):

Uuuuu... dragut. M-ai dat gata cu asta... retrag chestia cu "barbatii nu se pricep la dans". Cred ca am vazut eu prea multi "electronici" care danseaza doar din maini. Sa nu cumva sa te lasi de dans! Clar?

| TheAG explică (pentru anonim_4396):

Nu ma las :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAG):

Asa... ma bucur ca ma asculti!