| AndreePapush a întrebat:

Îmi spune și mie cineva un cîntec care poate să mă facă să plîng?
Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Mika Happy ending
Laura Pausini It's not goodbye

3 răspunsuri:
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Pe mine două cântec le m-au făcut să plâng momentan, și anume All I want și High Hopes, ambele de la Kodaline, fiindcă personal All I want îmi descria ceea ce voiam și simțeam și High Hopes, ei bine, a ajutat si videoclipul și mesajul. Acum cum m-am acomodat cu situația care m-a făcut să plâng la auzul versurilor, nu plâng mereu, doar când simt nevoia.