| OanaMariaLorena a întrebat:

Imi spuneti va rog niste melodii mai lente gen hasta el fin del mondo.in fineoh go onsa fie in spaniola. daca puteti si ceva manele lente.primul raspuns primeste funda +vot restul vot :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

[ fundita?:X ]

| OanaMariaLorena explică (pentru anonim_4396):

Hey va multumesc la totii.dar imi puteti raspunde si la cealalta intreabare.am mare nevoie puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| CocoG a răspuns:

Hey manele nu stiu dar pot sa iti recomand doua melodii in spaniola superbe Bebbe-Siempre me quedara si Alex Ubago -Me muero por conocerte. Sper sa-ti placa >big grin

| negru30 a răspuns:

L-ai nimerit pe nume - manele in spaniola?