| Muzika a întrebat:

Lumee! pentru fanii Justin Bieber.ati auzitcrying? NU EXISTA JUSTIN BIEBER :O:O am dovadacrying(((( broken heart care vrea dovada sa ma anunte pe privat sad

50 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| shadovv a răspuns:

Nu mi vine sa cred cati oameni pica in plasa... aia nici macar nu e stema cnn

| βσσblėėŝ a răspuns:

Am vazut "dovada" sa stii ca e fakelaughinglaughinge facuta de un post de farse ke draculaughingnai auzit nikiodata de "farse"?laughinge "onion" nu "cnn"laughinglaughingke dracu ma glume d prostilaughing

| Doddel a răspuns:

Frate toaata lumea a vazut filmu asta http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=player_embedded. numai este o noutate, plus ca s-au pus o gramada de intrebari pe site cu video-u asta. :)

| Doddel a răspuns:

Frate toaata lumea a vazut filmu asta http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=player_embedded. numai este o noutate, plus ca s-au pus o gramada de intrebari pe site cu video-u asta. :) imi pare rau sa-ti zic

| Aℓida a răspuns:

Hay ma... ce naiba e FAKE toata ziua, si in + omu' ala de 51 de ani care "canta" de fapt face playback uita'te cu atentie la notele muzicale pe care le atinge JB si uita'te cum se "screme"(scuza'mi expresia)acel om. iar emblemele celor din clip categoric sunt fake

| Elle a răspuns:

No...Ar fi fost mişto big grin

| R9kitty a răspuns:

Ceea ce numesti u dovada, este un video fals de la un program tv de caterinca numit Onion News, care e ca un OTV. Sunt numai minciuni, Daca cauti pe net gasesti si video-uri de cand JB era mai mic. Nu mai credeti totate prostiile de pe netoh go on pa:*

| alecs871 a răspuns:

Da, mai devreme si eu am aflat. El era interpretat de o maimuta.
Asta ce vrea sa fie? Ceva de genu "A murit Guta?"?

| daηă a răspuns:

Eu vreau laughing

| Minks a răspuns:

Ai fumat ceva, nu? Exista, din pacate! laughing

| Geronimo9234341 a răspuns:

Mai dal @#$%^ pe ala Justin in sus, Justin in jos.
Uittil pe retardul ala.
Ce naibi!
laughing

| ancutsa410 a răspuns:

Si eu vreau dovada

| XxXKevinXxX a răspuns:

Hi.
As vrea sa vad si eu dovadalaughing

| Frau a răspuns:

Toti avem "dovada" de pe youtube tongue in caz ca nu ai observat e emisiune enoin laughing
ii respesc pe oameeni aialaughing
sunt prea tari la glumele astealaughing
oricum mai multe de 50% din populatia terrei crede ca e realprolling on the floor
jafurilelaughing

| Andreea_8406 a răspuns:

Daca te referi la asta nu este adevarata http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70&feature=player_embedded#! Acel program tv nu e CNN, ci e Onion News (un program de caterinca). Deci nu este adevarat. Justin bieber exista! :)

| anyska a răspuns:

E trucat totul...

| alexxx a răspuns:

Sa vad dovadalaughing

| Mariaღ a răspuns:

Aaa si daca,, nu exista justin bieber. " atunci de ce pe youtube sunt filmutele cu el la concert? oh go on bleahh numai vorbe aiurea sunt in lumea asta si unii chiar le ascultastraight face

| Gandacelu a răspuns:

Whataf... ce zici acolo?

| sexysportsbaby a răspuns:

Dovada e o prosti, adica daca nu era el de ce ar mai fi fost la mare si ar fi trebuit ca toti care lucrau pentru el sa stietongue

| UnZambetTeRog a răspuns:

Daca dovada ii acel filmulet nu vreau dar daca e alceva da-mi te rog
nu sunt fan justin dar vreau sa vad laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB exista...Si dovada e muci scumpo.Asa ca terminati odata ca ati impuiat tot TPU si vi se blocheaza conturile.
GATA! JB exista bine! Ala e un fals de la OnionNN, nu CNN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu un gen de videoclip.oh go on... da' nu cred chestia asta.nu prea are sens. Iar eu nu's fan JB... Dar chiar nu are sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu "dovada "ta dar sa stii ca nu este adevarat. uita`te atent la insignele de la CNN si o sa-ti dai seama ca e un trucwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce dracul sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing...mda.crede cine vrea.io una nuhlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum... el vrea sa scape de faima...sa nu mai fie urmarit de paparazzi.
Cred, nu vreau sa dau idei pripite sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un ratat mare justin astalaughing