| Byutza_Mariia_1999 a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu chiar daca eram de 9 luni aproape impreuna nu am mai putut continua pentru ca nu ne mai intelegeam si acum am cunoscut un baiat de cateva zile si simt ca nu-i prea pasa de mine adica eu eram invatata cu fostul si acum imi e greu un sfat VA ROG

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul sa-l cunosti pe al treilea.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nu are rost sa te amagesti! Pentru fiecare este un suflet pereche, chiar daca nu-l gaseste cand isi doreste... in concluzie dragostea o sa te caute ea pe tine! Ai doar rabdare!

| Suleyman a răspuns:

Intrebarea ta nu este la categoria "Muzica" si este la alta categorie.