| RazvanCrd a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste note sau niste tabulaturi pentru piesa "Dragostea n-are plural" a Monicai Odagiu. Am reusit sa le nimeresc cateva, dar nu sunt mare muzician. Vreau sa invat sa o cant pentru majoratul iubitei mele! Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Ce vreau sa zic, la un instrument iti trebuie tabulatura? Eu de obicei imi luam tabulaturile de pe Tabulaturi.ro. Nu is foarte sigur daca o gasesti acolo, dar eu cand eram incepator foloseam des site-ul ca sa invat sa cant la chitara.