| MadalinaAv a întrebat:

Majoritatea spun ca muzica te calmeaza, e avevarat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe mine ma calmeaza si muzica chill dar si cea screamo. Ultima reuseste si sa ma adoarma. laughing

| aCek1ng a răspuns:

Depinde de ce gen muzical asculti.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Acuma depinde si de gen de muzica asculti. Pe mine cel putin muzica ma linisteste ( ca de ex; cea instrumentala sau folk, dar si unele piese pop sau dance).

| Phanto a răspuns:

Este adevarat, sincer pe mine ma calmeaza. Si oarecum in momentele in care esti nervos sau trist si asculti o melodie, poti spune ca o asculti adevarat, versurile si tot.