| obamaas a întrebat:

Mi-am facut acest cont aici pentru a face o colaborare sau trupa, sunt producator de muzica, studiez de la 5 ani si compun intr-un mod avansat. Doresc sa gasesc persoane cu un stil asemanator daca e pentru trupa sau voce buna pentru colaborare. Genurile de muzica care le practic sunt : shoegazing, indietronica, ambient, synthpop, chillout, dnb, dub si muzica de film un tobosar ar fi interesant sa faca live dnb sau trip hop beats. sunt din Medias jud Sibiu... multumesc.

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

N-avem nevoie de muzică dinasta.

| obamaas explică (pentru Wøodenpints):

N-aveam nevoie nici de raspunsul tau atunci. iti cam place sa critici intrebarile vad. esti cam fudul

| aumih16 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Poate tie nu iti place muzica de asta dar gandeste-te ca la altii le-ar placea ideea asta

| aumih16 a răspuns:

Ar fi frumos sa existe si la noi trupe de synthpop new wave disco si altele mai putin pop hip-hop etc ca de astea avem deja destule

| aumih16 a răspuns:

E pacat ca trupele sau artistii din strainatate au trupe de asta si noi nu

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Muzica de asta padon am gresit

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Pardon