| cocolino97 a întrebat:

Neata TPU, as dori cine stie sa imi dea trupe hard-rock gen "Disturbed" sau "Device" [in mare acelasi vocalist], vreau sa fie ceva hard, nu screamo happy cu solo la chitara happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OutlawsMagazine a răspuns:

Sunt al naibii de multe, da o sa incerc sa-mi amintesc cat mai multe acum, uite-aici:

Linkin Park
Rev Theory
Skillet
Godsmack
Papa Roach
System of a Down
Korn
Crossfade
Drowning Pool
Cateva melodii de la 3 Doors Down,Foo Fighters sau chiar Three Days Grace
Alter Bridge(de asemenea, cateva melodii, incearca "Addicted to Pain" sau "Isolation")
Celldweller
Thousand Foot Krutch
Hinder
Saliva
Shinedown(anumite melodii)

Sper ca te-am ajutat, pentru mai multa muzica de genu'(adica de calitate), intra pe www.outlawsmag.blogspot.com

| cocolino97 explică (pentru OutlawsMagazine):

Omule esti genial

| OutlawsMagazine a răspuns (pentru cocolino97):

Daca vorbesti cu mine, sunt o oama, nu un om laughing. Mersi de "funda", felicitari pentru gusturile muzicale.

| cocolino97 explică (pentru OutlawsMagazine):

Ouch, imi pare rau sad, xD multumesc ^_^

| OutlawsMagazine a răspuns (pentru cocolino97):

Pentru nimic.

| cocolino97 explică (pentru OutlawsMagazine):

^_^ big grin

7 răspunsuri:
| SadBlackAngel a răspuns:

Asculta si linkin parca
sunt sigur ca o sa iti placa

| cocolino97 explică (pentru SadBlackAngel):

Pai vezi tu, acum 4 ani cand m-am apucat de rock, linkin parca a avut concert la Bucuresti si am auzit de la colegi happy deci am inceput cu LP big grin