| andreeadaiana2000 a întrebat:

Niste cantece usoare in limba engleza pentru niste coveruri ......imi da-ti niste idei...Dau funda. happy

3 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Instrumente? Chitara, clapa, vioara, ceva?
Incearca folk pentru ca oricine poate face asta, daca nu, incearca sa canti exact piesele pe care le asculti tu cel mai mult. Acelea trebuie sa-ti iasa cel mai bine daca lucrezi singura. Totusi, pentru o calitate mai ridicata a produsului tau, iti propun sa studiezi muzica cu un profesor, sau sa urmaresti macar cursuri online.
Mult noroc!

| andreeadaiana2000 explică (pentru LineGuide):

Nu la istrument dar voce da.

| anonimspecial a răspuns:

Diet mountain dew
its all about that base
how ya doin'?
do you wanna build a snowman? rolling on the floor