| T0T a întrebat:

Niste melodii care va emotioneaza foarte tare?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Dan Spataru-"In randul patru''
Stela Enache-"Ani de liceu''
Sarah Brightman-"Fleurs du Mal''
Jennifer Rush-"Power of Love''
Deep Purple-"Soldier of Fortune''
Deep Purple-"When A blind Man Cries''
Led Zeppelin-"Stairaway To Heaven''
Iris-"Vis pierdut''
Michael Jackson-"You Are Not Alone''
Michael Jackson-"We Are The World, We Are The Children''
Madalina Manole-"Stai langa mine, mama''
Celine Dion-"My Heart Will Go On''
Celine Dion-"I Surrender''
Celine Dion&Andrea Bocelli-"The Prayer''
Armik-"Love Letters''
Richard Clayderman-"Balade Pour Adeline''
Elgar-"Variatiuni enigmatice''
Chopin-"Nocturne''

| T0T explică (pentru Cameliapantiru):

Foarte bune piesele! As mai adauga Dan Spataru - Drumurile noastre... O melodie pe care o am in suflet. Merci!

| Cameliapantiru a răspuns (pentru T0T):

Da, e si una dintre preferatele mele! Iubesc toata muzica lui Dan Spataru!

70 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.dailymotion.com/......live_music
Uite o melodie pe care o ascult cu mare drag...
Mesajul ei nu are cum sa te lase indiferent...
O zi buna:)

| T0T explică (pentru caramela):

Merci, superb!

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Lana del rey - Lucky ones
Lana del rey - Video Games
Lana del rey - Brooklyn Baby

| T0T explică (pentru Doub):

Lui Horror nu sunt sigur daca i-ar placea, dar mie imi plac...Imi amintesti de cineva de la care am auzit prima melodia nightcore care mi-a placut:
https://www.youtube.com/watch?v=KDcYSN_-A7s

Merci. O sa iti pun si eu un nickname: Pocahontas.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

laughing). Deci nu ai de gand sa recunosti. Bineelaughing.

| T0T explică (pentru Doub):

O sa recunosc cand vei recunoaste si tu ca esti Pocahontas.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

HMm..Pai spre deosebire de tine, eu nu sunt "Pocahontas", eu sunt Doub. DEci, Horror sau "Moon" ce mai faci?

| T0T explică (pentru Doub):

Nici eu spre deosebire de tine nu sunt Horror. Deci ce mai faci Pocahontas? Sau poate esti Isetnofret?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Off..Nu, sunt Doub si atat. De ce ti-ai facut cu cont nou?

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Chiar credeai ca nu o sa-mi dau seama? Am crezut ca ai o parere mai buna despre mine.sad

| T0T explică (pentru Doub):

Off si eu sunt Grey si atat...De ce i-ai parasit pe ameridieni?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Ti-am spus ca sunt Doub. Nu am parasit pe nimeni.winking

| T0T explică (pentru Doub):

Si eu ti-am spus ca sunt Grey. Nu m-am transpus intr-un personaj care face pe dejjteptu' si are chef sa minta fetili.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Bine, mai "Grey".laughing) Pai nu m-ai mintit si nici nu ai putea sa o faci. Imi dau seama repede de unele lucruri.winking

| T0T explică (pentru Doub):

Eh...Nu ma cunosti...Sunt un tip foarte mincinos. Si eu imi dau seama. Sunt mentalist ca tipul din imagine.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Esti estilaughing. Tot nu mi-ai raspuns la intrebare. DEci "GreyN", ex."Horror", ce faci?

| T0T explică (pentru Doub):

Scriu, Doub ex Pocahontas.Tu ce faci?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Pai asta e diferenta intre noi. Ca eu nu am fost " Pocahontas" si nici nu o sa fiu vreodata. Pai bine, abia am venit de la scoala.

| T0T explică (pentru Doub):

Si eu sunt putin obosit si suparat. Nu e o diferenta e o asemanare.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Ce mai face Azorel?

| T0T explică (pentru Doub):

Cine e Azorel?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Hmm..deci presupun ca doarme in continuare ingropat in spatele blocului.

| T0T explică (pentru Doub):

laughing Esti haioasa. Serios...laughing

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Si cam cat ai de gand sa continui cu asta?

| T0T explică (pentru Doub):

Dar tu?

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Eu deja am o mare "satisfactie" ca mi-am dat seama ca esti tu. Sunt mandra de mine.smug

| T0T explică (pentru Doub):

Ma bucur pentru tine laughing

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Nu aveai de gand sa-mi spui?

| T0T explică (pentru Doub):

Ce sa iti spun? smug

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Ca ai revenit. "Adio, asta e ultima zi pe TPU"-Serios?laughing)

| T0T explică (pentru Doub):

Eu abia m-am apucat...Off femeieee.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Nu-s "femeie". Sunt un copil inocent si mic, da?smug. Deja devii enervant. Deci, presupun ca nu aveai de gand sa-mi spui.

| T0T explică (pentru Doub):

Eu sunt cel enervant?

| T0T explică (pentru Doub):

Oricum daca vrei sa te faci psiholog iti recomand sa nu o faci. Nu te pricepi deloc la asta.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Da, esti foarte enervant ca nu recunosti.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Nu, nu vreau sa ma fac psiholog, si nu ca nu m-as pricepe.winking

| T0T explică (pentru Doub):

Nu te-ai pricepe. Adica eu nu as vizita un psiholog ca tine. In primul rand "nu recunosti", habar nu am ce nu recunosc. Eu ti-am spus, nu ma crezi asta e. Nu mai vreau sa discut cu tine ca nu mai are rost adica discuti cat discuti dar conversatii prea lungi pe acest gen de site-uri mi se par inutile. Cu cine sa discut? Cu un rol sau cu o persoana? Majoritatea jucati un rol aici, discutiile cu voi sunt inutile deci si prin urmare. Mie imi plac altfel de discutii, iar genul asta ma plictisesc la un moment dat. Eu iti recomand sa nu te mai minti singura, stii la ce ma refer, si sa fii constienta ca mastile nu stau pe fata la infinit si nu poti sa le schimbi cum ai chef. Tu imi spui mie ca joc un rol, sunt sigur ca tu joci unul mult mai complex si nu numai aici. Sunt sigur ca ascunzi multe lucruri si sa nu crezi ca stau asa dupa om sa desfac firul prea mult. Tu in adevaratul sens nu esti Doub, Doub e doar un personaj. Deci prefer sa te numesc Pocahontas, adica cam tot aia e pentru mine. Trag niste concluzii in gand, dar nu are rost sa le expun aici, tu crezi ca le tragi pe alea bune mereu dar de multe ori te inseli. Ai un orgoliu si foarte mare, desii nu esti convinsa 100% ca sunt acel tip, tu vrei sa iei fiecare chestie si sa insisti ca sa te simti satisfacuta ca ai dreptate. Asta nu ai putut sa ascunzi. Sunt sigur ca orgoliul tau nu se expune doar aici. Esti o persoana inteligenta care crede ca poate controla unele lucruri, lucruri legate mai ales de tine, ca a si invatat sa faca asta. Nu poti si te vei convinge. Eu cand fac lucruri sa imi dau seama de ceva, ori o fac subtil ori nu o fac. Deci nu ma condamna. Eu sunt Grey pe acest site si atat.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Baietel, sunt 100% ca esti Horror.laughing

| T0T explică (pentru Doub):

Cum spuneam, nu ma intereseaza...Nici tu nu esti Doub.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

". Adica eu nu as vizita un psiholog ca tine."-M-ai ranit direct la sentimentlaughing."Majoritatea jucati un rol"-Tu vorbesti, mai?laughing) Imi pare rau sa te contrazic (din nou), dar eu nu joc niciun rol. Asa sunt eu. Sa te condam? Ca ce? Ca m-ai mintit?laughing)

| Doub a răspuns (pentru T0T):

"acel tip"-Ma dezamagestilaughing)

| T0T explică (pentru Doub):

Nu, nu esti asa.

| T0T explică (pentru Doub):

Deci cum spuneam nu sunt acel tip, da acel tip, deci aici te contrazic si eu(iar). Eu am terminat discutia.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Presupun ca in 17 ani de viata mi-am dat si eu seama cum sunt.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Sa stii ca nu e bine sa minti.sad

| AirănMeidăn a răspuns:

De obicei melodiile pe care le-am ascultat intr-un moment de care imi amintesc cu placere sau dimpotriva.
Un exemplu ar fi Iron Maiden-When the wild wind blows(care e si preferata mea)

| T0T explică (pentru AirănMeidăn):

Merci, foarte frumoasa melodia.

| Duucu a răspuns:

Song for Ireland

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, "niste", eu iti dau una ca doar n-o sa ma duc asa emotionat azi prin viata...
https://www.youtube.com/watch?v=TB4RlKFrw3s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bmth-can you feel my heart
https://www.youtube.com/watch?v=QJJYpsA5tv8

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Stiu melodia, foarte frumoasa. Merci.

| Tibilw a răspuns:

Yiruma - River flows in you

| YulyaFlorentina a răspuns:

Hey.
Melodia este putin cam veche.
Dar este foarte frumoasa.

Evanescence - My immortal : https://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

Sper ca am fost de ajutor :).

| T0T explică (pentru YulyaFlorentina):

O stiu si imi place multwinking
Merci.

| Miskkoripistic a răspuns:

Cateva melodii ale lui nimeni altu', dar sunt super! Sau din melodia tara arde, versurile lui deliric "sunt dac mândru, sunt fiul lui Traian, sunt frate lui Cuza, Horea, Cloșca si Crișan, sunt valah viteaz, sunt var cu Vladimirescu, sunt Ștefan, sunt Mihai, sunt roman, SUNT EMINESCU!"
Dar nu ma emoționează in felul, ca plâng, sau alte chestii "amoroase", unele ma fac mândru ca sunt roman (Subcarpați) si altele ma fac mandru ca exista oameni care produc astfel de muzica. Ma fac mândru ca in rap necomercial, nu se fura versuri, totul e original. Pe cand vad la radio toate melodiile, care ma las fara cuvinte. Deci respect rap romanesc. Oricum fiecare asculta ce vrea! Pace la toata lumea!

| cristalfine a răspuns:

Aceasta este o melodie inspirationala https://www.youtube.com/watch?v=74aOxH4R5Ow sper sa iti placa! :)

| T0T explică (pentru cristalfine):

Frumos cantec, frumos mesaj. Merci.