| anonim_4396 a întrebat:

O chestie care nu imi da pace.
Am auzit mai demult o meldoie, asta e tot ce imi amintesc din ea: "tot ce ne dorim de la viata, intr-o viata, e inca o viata" (sau ceva de genul asta). Era rap.
Cum satan se numeste?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Parazitii - Bad Joke
@888: Copiii nu te-nghit pe tine, da' tu inghiti copii. Fugi si suge p*&a trei metri mai incolo. Omul a pus o intrebare si era suficient sa ii raspunzi, nu sa o dai in muisme cu "ma gasesti pe uatap."

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Stiam eu ca e de la parazitii, chiar am cautat inainte pe google, dar fara 'intr-o viata'.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodie*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau.
Ce subtila esti.

| 888Word888 a răspuns:

Da si eu ascult rap si stiu melodia nu stiu daca este exact aia... dar din păcate nu pot sa-ti dau link-ul nu stiu nu merge probabil sunt si pe telefon nu stiu cum sa.ti dau link-ul... doar prin mesaj watap, facebook... pai ma găsesti Maria Gaina ( Focsani) si ti.l dau pe chat sau ma rog cum vrei tu...

| anonim_4396 explică (pentru 888Word888):

Ca sa vezi, neti avea dreptate
http://goo.gl/moVHOq

| 888Word888 a răspuns:

Sa zicem laughing deci vrei sau nu? iti dau link-ul si gata pe telefon nu pot sa ti.l dau, nu stiu nu merge, deci?

| anonim_4396 explică (pentru 888Word888):

Pleaca fa.

| 888Word888 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti controlezi limbajul, eu n-am comentat urat la adresa ta -_-, in fine n-am chef sa ma cert azi cu nimeni, ti-am raspuns plus si simplu, atat, nu înțeleg cu ce te-am deranjat, a fost in favoarea ta sa afli răspunsul, gandeste înainte sa judeci

| 888Word888 a răspuns:

Ce oameni prosti.

| 888Word888 a răspuns:

Eu voiam sa-i dau un link cu 3 melodii, in care una dintre ele sa fie cea pe care o dorea, ca nu stiam numele exact, hai lasati-ma dracu in pace ca n-am cu cine vorbi.

| 888Word666 a răspuns:

Hei! Am o rugăminte la tine, sa stii ca numele de la facebook este
a unei alte persoane nu sunt eu, este o persoana care nu o suport suntem colege de liceu...ma rog am avut ceva scântei nu e important subiectul deoarece nu te priveste am dat numele ei intentionat si as vrea sa nu o bagi in seama sau sa o înjuri sau ceva te rog juuur pe ce vrei tu, nu vorbi cu ea... eu sincer nu-mi dau facebook-ul la toți strainii as fi prea naivă si babaloaica sa dau la toți anonimii... de aia te rog rugămintea mea este nici cerere sa nu.i dai ok, sa nu o bagi in seama sau ceva
.