| FrostYGamingGG a întrebat:

Oameni buni, caut piesa de o viata si nu o gasesc. E vorba de un baiat,parca era tuns scurt,nu foarte celebru pe youtube(cred ca avea ceva lant la gat in videoclip,in maieu,CRED) In versuri era ceva de genul-De bunica-sa la inceput, ii multumea ca l-a crescut, ca nu au avut mancare dar a avut grija de el etc. Si cel mai tare din vers ce tin minte, "sa-l faca tata campionul, sa-i puna mama cercelul" E pe ritm destul de rapid piesa. Suna a hip hop! Dau FUNDAAAAAAA. Help va rog ca nu-l mai gasesc si-mi sta in gat piesa "SA-L FACA TATA CAMPIONUL"

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu sunt sigura daca la asta te referi, dar totusi ai putea incerca:
https://www.youtube.com/watch?v=DYoGX-F5MxI

| FrostYGamingGG explică (pentru justanotheruser99):

Nu...el canta singur...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru FrostYGamingGG):

Îmi pare rău...