| Freaky a întrebat:

Omg omg omg de o mie de ori omg! L'ati auzit pe baiatul care canta muzica de opera la 'Romanii au talent'? Am ras si am si plans in acelasi timp... ce parere aveti?

32 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa-i uram succes pustiului! Merita!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E talentat! Chiar mi-a plăcut! Baftă!

| Kesariona a răspuns:

Wow deciiii... cand l`am vazut ne pregateam eu si fratemiu sa radem.EU "deci daca si asta canta "alejandro"... laughing"EL " de`abia astept laughing". Prima data cand i-am auzit vocea am ras de numa.Cand am auzit ca vrea sa si cante?!?! Era sa mor!
Cand a inceput sa cante am facut gura cat casa si aproape ca nu puteam sufla.Pana la urma am plans.
Ma rog...cred ca a fost unul din Top 3 socuri din viata mea.
Mult succes...nici n`am cuvinte!

| Kenny a răspuns:

Da ma rog a fost tare dar cel mai genial era ala cu Alejandro inca rad rolling on the floor))))))))

| blue95 a răspuns:

Da si eu la fel laughingstraight face are voce de fatasmug

| Sოﺁℓε a răspuns:

Daaa am crezut ca mor acoloolaughing))))))

| NoChanceForUs a răspuns:

De ce sa razi si sa plangi? Pustiul parea la inceput ca nici nu stie sa scoata un "mocirita cu trifoi", dar s-a demonstrat ca are voce de soprana.Da, este interesant.

| Domyno a răspuns:

A fost ca si cum un caine a inceput mieune!

| Lora_6439 a răspuns:

Sunt socata straight faceS-a zbarlit pielea pe mine cand l-am auzit. A fost IN-CRE-DI-BIL!

| Raduu a răspuns:

Da, am ramas complet uimit cand l'am auzit

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Am ramas...Masca! Mama! WOW! Are o voce...Ca lumea! Chiar ARE talent! Vreau si eu la romanii au taleeent angry.

| Freaky explică:

@NoChanceForUs intocmai de asta am ras! Pentru ca atunci cand l'am vazut am spus ca nu stie ce'i cu el, i'am ascultat putin vocea si am cazut pe jos de ras(cred ca aveam ritmu de peste 100 batai pe minut). Apoi am vazut ca plange Andra, si mi-am dat seama ca e un copil normal, cu un talent.Si mi-a venit sa plang puppy dog eyes

| AndreDeeaA a răspuns:

Are o voce incredibila :X merita sa mearga mai departewinking

| xElenaH a răspuns:

M`am c**** pe mine de ras are voce de fata pe bune acumlaughing)))rolling on the floor)

| Patricia a răspuns:

La inceput cand i-am auzit vocea(cand vorbea) chicoteam asa...o voce subtire putin pitigaiata dar cand a inceput sa cante,am ramas :o laughingCe fata a facut Mihai Petrelaughing, Andra mai avea putin si plangea...
Mi-a placut, are mari sanse sa castige
Sigur el o sa fie Marele Castigator

| Mihaela a răspuns:

Mie mi s-a sculat parul de pe spate cand l-am auzit! Cand l-am vazut prima data, am crezut ca o sa cante ceva la baza, de o sa ma cac pe mine de ras.laughing Si cand am auzit. am ramas cu gura cascata. Bravo lui!

| Bya132 a răspuns:

L-am auzit, e uimitor cum poate cante un copil de doar 15 ani, da chiar ca ' Romanii au talent ', dar pe baietul din reclame blondut care are doar 9 anisori, desi nu ma va soca la fel de mult, va fi destul de frumos, mai ales cand vezi un copilas care canta superb.
Am crezut ca baiatul se va face de ras, si imi era la inceput mila de el cand l-am vazut, dar cand a deschis gura, m-a lasat masca si au inceput sa mi se umezeasca ochii si efectiv am ramas socata.

| pinkystyleツ a răspuns:

Asa e am ramas uimita:OO wtf zici ca e gay putin dar are o voce de aurlove struck

| Lexii a răspuns:

Prima data cand il auzi vorbind ma bufni rasul, dar cand incepu sa cante ramasai socata:O:O.A fost extraordinar, cat talent! Chiar ar merita sa castige concursul.

| Melissa_4345 a răspuns:

M`a lasat fara cuvintestraight face a fost genial, am ramas...O.O

Bravo lui.

| Joint_4006 a răspuns:

Ce fraieri sunteti,e regizata emisiunea mea, nu e nimic pe bune, le da acolo 100 de euro, sa faca si ei pe "bune".Ce va manipuleaza frate.asa la cati au talent ar da faliment pro tv`u.cu premiu ala de 120 de mii de euro sau cat e. pace

| Joint_4006 a răspuns:

Ma*

| Merisorr a răspuns:

Foarte talentat baiatu :X o sa ajunga departewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am fost mirata iti dai seama.

dar nu stiu ce sa cred. pentru Mihai [ de la juriu ] a zis ca "wow sunt uimit ce a iesit din CASETA aia " sau ceva de genu nu stiu.
funda? sau macar vot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand l-am vazut, am auzit cum vorbea, ma gandeam ca o fi alt afon precum precedentzii, apoi am ramas:O:O:O

| Phineas a răspuns:

Mi s-a parut foarte tare! Eu prima data am crezut tot ca Mihai Petre ca spune ceva Teorema Lui Pitagora sau ceva de matematica.
Nu ma asteptam la asa voce!

| TPUSenior01 a răspuns:

Da a fost incredibil:d

| FuNnYy a răspuns:

Omg si tu te uiti jy eulaughing)

| FuNnYy a răspuns:

Si eu ma uit