| hecamefrommetalland a întrebat:

Păreri despre această melodie mai puțin cunoscută a trupei Gamma Ray?
http://www.youtube.com/watch?v=nuK99541lgk

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anime-ul meu preferat din copilarie. love struck
Imi place melodia, si trupa.

| hecamefrommetalland explică (pentru anonim_4396):

Yu Yu Hakusho este de asemenea anime-ul meu din copilărie, primul care mi-a plăcut și pe care l-am terminat. Hiei rămâne personajul meu preferat.

10 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

E mai mişto Metalica.

| hecamefrommetalland explică (pentru MaskOfSanity):

Metallica e mai mișto dacă ești fan înfocat al trash-ului, personal nu sunt, de aceea prefer Gamma Ray.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Ai scris thrash intenţionat aşa? Ca să ştiu dacă m-ai luat iar în serios, sau nu. thinking

| hecamefrommetalland explică (pentru MaskOfSanity):

Da,am scris intenționat pentru a vedea dacă observi greșeala, și pentru a-ți reproșa că Metallica se scrie cu doi,, l,, în caz că-mi reproșezi că am scris greșit.

Răspuns utilizator avertizat
| hecamefrommetalland explică (pentru Sodom):

Da,dar tu ai auzit de contracararea sarcasmului unei persoane prin supunerea acestuia la sarcasm?

Răspuns utilizator avertizat
| hecamefrommetalland explică (pentru Sodom):

E ceea ce am făcut eu.

| claudia511 a răspuns:

Geniala, prea tare melodia si trupa. :-D