| Ioana035 a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa imi spuneti care sunt melodiile voastre preferate (eventual si link pe youtubelaughing)))))))) )
Funda celui cu cele mai multe si mai frumoase melodii big grin

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Three Days Grace-Pain
Three Days Grace-Never too late
Ghost Town-Carnival
Starset-My Demons

| Ioana035 explică (pentru CVane):

Mersi, dar nu prea sunt genul meu. Dar una e chiar ok happy

| CVane a răspuns (pentru Ioana035):

Daca ai fii spus si ce gen iti place, poate iti recomandam altele, totusi acelea imi plac foarte mult pentru ca ma regasesc oarecum in ele.

| Ioana035 explică (pentru CVane):

Doua sunt chiar super, de-aia ti-am si dat fundalaughing

| CVane a răspuns (pentru Ioana035):

Mai cauta de la Three Days Grace si Starset, sunt foarte bune unele piese.

Mai iti recomand si Hollywood Undead, Breaking Benjamin si Deuce. :d

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ai putea sa te uiti in playlist-ul fiecaruia, ma gandesc ca si-a pus acolo muzica preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EGO - WILI WILLIAM
adele-hello
take me to church - hozier
linistea - nicoleta nuca
ORDINARY LOVE - U2