| ReallyStick a întrebat:

Am 13 ani si as vrea ca pe viitor sa incep o cariera in muzica(in America).As vrea sa ma duc la ore de canto, dar problema este ca mi-e frica sa nu ma fac de ras.Cum pot sa exersez acasa? Cum pot sa cant mai bine? Va rog sa ma ajutati si sa imi dati sfaturi utile!

Răspuns Câştigător
| Unicornaş a răspuns:

Ai putea exersa aici : http://www.karaokeparty.com/
Cat despre făcutul de râs, nu-ţi fie frică. De aceea merg la ore de canto, să îţi perfecţionezi vocea. Presupun că profesorul îţi va da sfaturi dacă se poate face ceva cu vocea ta. :) Sper că am fost de folos.