| Andrey_Iulyan_1995 a întrebat:

Am si eu 2 boxe Skitec cu statie incorporata, Le am de 3 zile si au inceput sa bazaie (chir daca nu sunt conectate la Pc sau alt ceva).Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Docia_Viorel_1983 a răspuns:

Salut. Verifica sa vezi daca face vreo interferenta cu vreun radio, tv sau cand aprinzi si stingi vreun bec. In caz contrar probabil ca este vreun tranzistor. Nu are rost sa le trimiti inapoi pentru ca te costa mult si o sa-ti vezi banii cu taraita. Au patit si altii.