| Alexandru4Raducu a întrebat:

Am si eu o intrebare: Are cineva sau a avut boxe auna/malone pw-1522 sau 2522. M-ar interesa daca sunt bune si merita achizitionate si daca intr-adevar daca auna 1522 are 400 rms_800 w varf si 2522 au 750 rms-1500 w max varf... Va rog ajutati-ma va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Timmy_Dana_1989 a răspuns:

Eu am o pereche de boxe malone de 300w rms.is foarte multumit aceste boxe de la malone le folosesc de un an aproape zii de zii.si au sunet excelent.