| BajetuCuFaraManele a întrebat:

Am vazut o chitara electrica la lidl si nu stiu cam cat de buna ar fi si daca mi-o recomandati: chitara clifton model strat ( sunt incepator)... http://catalog.lidl.ro/fdd8c6d5-9aa5-4e3a-9715-d8e6ce42b 332/html5.html#/14. Am vazut-o la reducere de la 500 la 250 lei

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 250 lei, chitară electrică pentru un începător sună a fi o ofertă excelentă. Ia-o. Eu am învățat pe o chitară acustică Hora Reghin cu grif strâmb. big grin Deci sigur o să ai parte de un început mai bun. Spor!