| Onlares a întrebat:

Salut asta e o intrebare pentru cei care asculta muzica Rock.Ce preferati rock-ul clasic gen:Metallica,Kiss,Alice Cooper,Black Sabath,Megadeth sau rock-ul modern gen:BVB,Tokio Hotel, Three Days Grace?

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Cum să sune mai bine rockul modern decât cel clasic. Categoric, rockul clasic.

| Furculingură a răspuns:

Clasic, evident.
Rock-ul modern e un rahat comercial.

| sappy a răspuns:

In majoritatea cazurilor rockul clasic dar mai sunt si trupe mai noi care imi transmit ceva:Coldplay, king of leon, Nightwish!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-ul Clasic!

| j1NNNx a răspuns:

Eu prefer rock-ul modern. Dupa mine suna mai bine. Acum tu asculti e treaba ta! laughing

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Ambele.

| Winchester308 a răspuns:

Practic,incadrezi trupele bune la "rock classic" si trupele nspa la "rock modern"...
Imi place rock-ul "clasic" daca le pui asa pe categorii...
Sincer, nu inteleg cum ai incradat trupa Megadeth la clasic din moment ce are piese care numai clasic nu suna.