| anonim_4396 a întrebat:

Salut, îmi puteţi spune ce ar trebui să am în vedere când cumpăr un amplificator şi dacă vreţi să-mi recomantaţi câteva modele, de preferat cu nişte efecte care să tindă spre metal. Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| BogdăneI a răspuns:

Ajuta-ne te rog cu niste detalii.
La ce doresti sa folosesti amplificatorul? La chitara? In ce buget vrei sa te incadrezi?

| Bk201 a răspuns (pentru BogdăneI):

Scuze că nu am dat suficiente detalii, am nevoie de un amplificator pentru chitara electrică iar bugetul meu este de 450 de lei