| 27Daniel a întrebat:

Salut.in filmul ROBOCOP 2014 este o melodie (cand isi recapata memoria dupa ce a fost transformat in robot) mai veche, stitii cum se numeste sau cine o canta.

1 răspuns:
| TOOL a răspuns:

Uite, nu am vazut filmul, dar pot sa iti spun sa te uiti la sfarsitul filmului trebuie sa apara : cast'ul ( cine a jucat in acest film ), cine a produs filmu, regizoru etc, si cam pe la final apare si melodiile folosite in filmhappy gasesti tu.