| SuciuFlo a întrebat:

La romanii au talent a participat un cuplu de dans contemporan, Alexandru Bordea si Oana Zara, caut de ceva timp o melodie pe care au dansat, o voce feminina cu un accent melancolic canta o melodie trista. Nu mai stiu daca era la preselectii, in semifinale sau finala. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| andy95summer a răspuns:

Cauta video-ul cu ei din preselectii, semifinale sau finala si foloseste aplicatia shazam(recunoaste aproape orice medlodie)

| SuciuFlo explică (pentru andy95summer):

Asta e problema, nu gasesc video-urile, le caut de cateva zile