| Rms_Maryus_1994 a întrebat:

Salut la toata lumea,am o problema si nu stiu ce sa fac sa o rezolv,am descarcat melodii de pe youtube si le convertez online in mp3, dar cand le bag in telefon pe card nu merg toate,merg doar unele,cand dau pe melodia respectiva imi apare mesaju ca melodia nu poate fi redata, vreau sa stiu din ce cauza daca stie cineva sau a patit la fel sa-mi raspunda la mesaj sa pot rezolva si eu problema.Mersi frumos o zi frumoasa la toti.

1 răspuns:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Mi s-a intamplat odata. nu am avut alta metoda decat sa descarc iar toate melodiile si sa le pun inapoi pe telefon. posibil sa mai fie si ceva din card... incearca sa bagi muzica pe memoria telefonului.asa cred ca o sa mearga. baftawinking