| HöchsmannAlecs1998 a întrebat:

Mai nou m-am apucat de mixat şi am de gând să-mi cumpăr o consolă şi poate în câţiva ani să mixez la vreun festival sau club. Oricum acum postez mixurile pe soundcloud dar nu ştiu ce nume de "scena" să-mi pun. Numele meu este Vicentiu, un nume destul de rar întâlnit şi poate chiar frumos, dar problema este că mai exista un Dj roman care are numele Dj Vincentiu, destul de cunoscut, iar Vicentiu parcă este prea simplu sau similar din moment ce mai exista un Dj cu acelaşi nume (diferenţa numai de o literă) Habar n-am ce nume să-mi pun.Vă rog veniţi cu ideii de nume care are la baza tot numele meu (Vicentiu)
Singură idee care mi-a mai venit a fost să-mi pun numele în altă limbă: Vincentijevic (sârbeşte) Vincenzo (italiană)
Aştept răspunsuri cât mai originale.

2 răspunsuri:
| JohnnySilverhand a răspuns:

Mie imi place numele tau, dar dacavrei un nume, pune Vicenzo, suna calumea, si vreau SoundCloud - ul tau.