| ElenaNarcisa a întrebat:

Salut oameni buni.mi-am adus aminte de o melodie cu videoclipul alb-negru cantata de o femeie blonda care semana cu madonna si cu marilyn monroe, in videoclip aparea si un barbat..imi puteti spune cum se numeste si cine o canta, va rog din suflet. P.s. : melodia era difuzata prin anii 2007-2008 pe u tv sau kiss tv,cel mai probabil u tv,cam atat pot sa va spun despre melodie, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| CaSiHai a răspuns:

Pixie lott cry me out

| LeParrain a răspuns:

Estelle - American Boy [Feat. Kanye West]
"Empire State of Mind" JAY Z | Alicia Keys
Videoclipuri in alb-negru de prin vremea aia, poate te-am ajutat.
FUNDA? big grin

| ElenaNarcisa explică:

Nu e asta. sad

| ElenaNarcisa explică:

Nu sunt nici astea...