| alex3065 a întrebat:

Stie cineva daca la concertul asking alexandria din martie anul viitor exista limita de varsta? Sau daca nu ai peste 18 ani, trebuie sa fi însoțit neapărat de cineva major?

3 răspunsuri:
| circakity a răspuns:

Salut. si eu mi-am luat bilete si am 15 ani si merg cu niste prieteni deci....presupun ca nu

| circakity a răspuns:

Salut! Si eu merg la AA la concert si am 15 ani merg cu niste prieteni si nimeni nu are 18 ani deci nu cred ca exista vreo limita

| alex3065 explică (pentru circakity):

Mersi mult. Si eu am tot 15, dar merg singura. Poate pana atunci o sa găsesc pe cineva care sa ma însoțească, sper.