| cristiblogro a întrebat:

am auzit si eu o melodii mai vechesi nu stiu cum se numeste.Nu prea am fost atent la versuri, dar uitati cum suna, vreau sa aflu repede ce melodie este!

OOOOooo, a mili madă wei, a misis to the saiy, ooooooo filing to the star, to ramamawei, o, o, o

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Melodia se numeste "Written In The Stars" si este interpretata de Tinie Tempah si Eric Turner. Ai un link aici: https://www.youtube.com/watch?v=YgFyi74DVjc

| cristiblogro explică (pentru Mario1999):

Mersi mult :*

| Mario1999 a răspuns (pentru cristiblogro):

Cu placere!