| o0DarKneSs0o a întrebat:

As dori sa incep sa cant la pian, dar nu stiu nimic. Am o orga acasa dar nu stiu sa cant la ea. Vreau sa invat niste melodii care sa cucereasca o fata sau macar sa invat online dar cat mai rapid. Deoarece prietenei mele ii place foarte mult sa vada un baiat cantand la pian.

2 răspunsuri:
| Ana-Maria_Iancu_1973 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta, dar exista pe internet un pian virtual ...si poti canta la ea de pe tastatura si poate asa inveti si pe cea reala.Am sa iti las linkul in orice caz :)

http://virtualpiano.net/

| o0DarKneSs0o explică (pentru Ana-Maria_Iancu_1973):

Stiu. dar eu nu stiu cum sa cant si la pianul adevarat.