| Craciun_Ilie_1997 a întrebat:

cine imi poate da si mie o lista cu manele ( pls no hate) care vi se par cele mai frumoase ( nu conteaza daca e veche ) sau care v-au "atins la suflet ". Dau funda primului raspuns cu mai multe manele

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nicolae Guta - Toate pozele cu tine; E chef mare; Ma mananca palma stanga; Baterie baterie foc; Zboara milioanele; Si cand mor am valoare; Sunt tare; Vine mafia; Ori o pun, ori nu o pun; Popa si politia; Dintr-o mie de femei; Si tin la tine ca la ochii mei din cap;
Adrian Minune - Chef de chef; Ce miracol, ce minune
Adi de la Valcea - Suparat; Am avut multe femei
Copilul de Aur - Cash cash; Cand e frate langa frate; La misto te iau; Am mare lipici la fete
Babi Minune - Aproape de inima ta
Nek & De Marco - Cere-mi tot ce vrei
Denisa & Florin Peste - Daca pozele ar vorbi
Vali Vijelie - Aseara te-am sunat; Viata mea, inima mea; Milion; Sa iubesti doua femei
Costel Ciofu - Panamera
Sorinel Pustiu - Nici Madonna, nici Shakira; Cine-i mare barosan; Haide la dans
Costi Ionita - Barul pe dos

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Astea: