| RobertAlex18 a întrebat:

Dau funda e urgent! Stiti cum se numeste melodia din videoclipul asta, cea de pe fundal?!
https://youtu.be/pZB9gdQDunk

4 răspunsuri:
| ohkay a răspuns:

Ai putea să-l întrebi pe cel care a făcut clipul.

| BogdăneI a răspuns:

Posibil Xander Clinthorne - Lost in a place i've been before dar nu este pe YouTube.

| RobertAlex18 explică:

Destept raspuns, crezi ca n.am facut asta? Dar na, ca sa aveti si voi raspuns pus.

| ohkay a răspuns (pentru RobertAlex18):

-_- chiar nu mă interesa să postez aiurea un comentariu, pur și simplu nu cred că cineva te-ar putea ajuta în legătură cu așa muzică... încearcă cu Shazam (dar mă înșel că funcționează din moment ce vorbește peste tot timpul)