| ionutyoyo a întrebat:

https://www.youtube.com/watch?v=uqZeLq467GU
cum se numeste melodia din minutul 5 :27? nu va uitati la videoclip incercati sa il ignorati, aa o puteti auzi mai bine daca conectati castile
Funda celui ce imi spune numele melodiei

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=j59UGscwRl8

Este cumva asta?

| ionutyoyo explică (pentru aXy99):

big grin happy *_* da. happy mersi mult big grin eu nu am reusit sa o gasesc pana acum ca numai tineam minte decat o parte din refren happy

| aXy99 a răspuns (pentru ionutyoyo):

N-ai pentru ce. Scuze de intarziere, dar am avut ceva treaba in zilele acelea, iar acum ca a inceput scoala m-am luat cu altele si am uitat.

| ionutyoyo explică (pentru aXy99):

Nu-i nimic happy bine ca am gasit-o big grin.(dupa 7-8 ani era si cazul sa o gasesc xD )

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Inca nu-mi vine sa cred la ce m-am uitat. Puteam sa dau skip la 5:27, dar nu...de ce s-o fac. Imi pare foarte cunoscuta melodia, sunt aproape sigur ca este cantata de Elena Gheorghe, dar nu-mi vine in minte numele. O voi intreba pe maica-mea maine, o avea ca ringtone la un moment dat. Mai ai rabdare pana maine.
PS: Imi poti spune de ce te uitai la videoclipul acela? Vrei sa dai la medicina dentara?

| ionutyoyo explică (pentru aXy99):

Da vreau sa dau la medicina dentara, si laughing doar am spus ca ar fi mai bine sa ignori videoclipul laughing intocmai de asta ..stiam ca multor oameni le e scarba big grin in sfarsit poate o sa gasesc melodia aia, am auzit.o o singura data acum cativa ani si de atunci tot o caut laughing si in seara asta in videoclipul ala