| OxyG3N12 a întrebat:

Intr-o zi eram pe fuga, si am auzit o melodie la TV care o stiam inainte dar acum am uitat-o...Melodia,daca nu ma insel,era canata de Inna, dar nu stiu sigur, si avea niste versuri ceva de genu : " Possa posaa..etc..el mi amore" nu stiu exact nici versurile..nici cum se scria..imi aduc aminte ca in videoclip era ea cu parul cret pe o scena, intr-un fel de bar, la un momentdat se sarutau 2 fete laughing). Daca cineva stie la ce melodie ma refer...i-as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| marandella a răspuns:

Eu sunt sigura cca e ami-trumpet lights uitete e asta?

| OxyG3N12 explică (pentru marandella):

Scuze ca am intarziat atat cu funda laughing, dar uitasem de intrebarea asta, si da asta e melodia :3 Merci

5 răspunsuri:
| LarisaStanciuu a răspuns:

In videoclipul asta se saruta doua fete :))) https://www.youtube.com/watch?v=rVQiV_vSGzE
Sau poate asta. https://www.youtube.com/watch?v=1mzl2Oo8Ncw

| marandella a răspuns:

Poate inna-india?

| OxyG3N12 explică (pentru marandella):

Nu...si am mentionat ca nu stiu exact daca e Inna.dar nu e melodia aia.

| marandella a răspuns:

Aaa poate ami-magical?