| ExtremBoy1 a întrebat:

Problema mea de astazi este un mic hobby, acela fiind rapp-ul! Am o lirica cat de cat buna, voce pe aproape, dar cand vine vorba ca incadrez niste versuri pe un beat sau sa cant alte versuri pe un beat nu reusesc deloc...mi se pare ca suna ca naiba! Un sfat, ceva? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| 187VLAD a răspuns:

Da.exerseaza mult si nu te grabi sa pui piese pe youtube si videoclipuri

| ExtremBoy1 explică (pentru 187VLAD):

Oricum nu puneam.e doar un hobby, de distractie...Dar cand vine vorba de punerea pe beat a versurilor nu ma prea descurc.