| Para_Bogdan_1990 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie, de genul "itube", sa mearga pe android, sa ma pot loga cu contul meu de youtube si sa pot asculta muzica fara net si cu ecranul stins? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| qq221133 a răspuns:

Youtube red, dar costa bani, poti sa-ti pui programe de gen, dar c-am toate necesita net, iar pe red daca te loghezi o data o sa poti sa vezi ultimele video-uri pe care le-ai pus la vizioneaza mai tarziu, si poti sa asculti muzica fara net, doar ca ai nevoie de card macar pentru trial!
Sper ca te-am ajutat :3!