| Aliendina27 a întrebat:

Știe careva cum se numesc fanii The Beatles?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

"Beatlemaniacs" sau "Apple Scruffs".

http://en.wikipedia.org/wiki/Beatlemania
http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_scruffs

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Idioți. Și nu mă refer doar la fanii The beatles. Mă refer la fani în general. La fanii căre sunt atât de obsedati după o chestie încât vor să se identifice într-o categorie de oameni cu o denumire specială lăsând chestia asta să le ștampileze existența.

| Sociopat a răspuns:

Oameni

| Deaad a răspuns:

Cum ar putea sa se numeasca!? Fani The Beatles, trebuie sa aiba o denumire anume?

| Aliendina27 explică:

Toți fanii au o denumire specială pe care o dau idolii lor.

| Aliendina27 explică:

Woodenpints, nu eu sunt fana Beatles dar si eu sunt fana a unei trupe si nu imi e rusine sa zic care este acea(Tokio Hotel)! Desi m-ai facut si pe Mine si pe alti oameni idioti nu am sa te jignesc pentru ca am cei sapte ani de acasă... Dar tu nu ai niciun idol, nu placi pe nimeni?

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru Aliendina27):

Îmi plac și mie multe chestii. Dar până la o limită.
Dacă-ți place prea mult o trupă și devine o obsesie, sunt 110% șanse să fii un om extrem de idiot.

| Aliendina27 explică:

Nu-i baga pe toți un același oala ca nu-s toți la fel... Alți doar apreciază, alți apreciază un pic mai mult, si mai mult... Depinde... Este vorba si de trupa ca sincer nici mie nu îmi place One Direction... De exemplu dar nu mă apuc sa jignesc Directionerii...