| BryAna13 a întrebat:

vreau sa scriu o melodie, dar nu am idei cum sa o fac, subiectul este prietenie, ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Pai daca este despre o prietena poti sa scrii despre cum v-ati imprietenit si cunoscut, ca nu ai vrea sa o pierzi niciodata si k fara ea viata ta nu e valabila dar sa aiba rima.
Daca nu ai sora poti sa scrii ca ea e sora pe care n-ai avut-o niciodata, si ca e o minune ca a aparut in viata ta.
Cam atatea idei mi-au venit pe moment.
O zi buna happy Funda? big grin

1 răspuns:
| dannyNick10 a răspuns:

Gandeste.te la titlul "cause the friendship matters more" si pune in versuri lucruri in raport cu prietenia spunand/facand rima cu "the friendship matters more" sau in ce limba vrei.