| HikariAi a întrebat:

Ce melodii coreene stiti in genul la EXO? big grin

Răspuns Câştigător
| HikariAi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Acum, te mai rog ceva, stii o melodie in genul acesta, dar cantata de un baiat sau de o formatie dar ca sa nu fie populara. Vreau sa-i fac o surpriza unei foarte bune prietene si nu vreau sa stie melodia, iar eu chiar nu ma pricep.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HikariAi):

Https://www.youtube.com/watch?v=X5XVbVnPis4
Daca o stiti pe asta, mai pot cauta :D

| HikariAi explică (pentru anonim_4396):

Apreciez! Stii, eu n-am idee si chiar nu ma pricep, ascult j-rock, j-pop, teme din anime si chestii de genul. Mna, am sa-i arat si sper sa nu o stie rolling on the floor)) Multumesc mult! De o luna m-am chinuit sa gasesc ceva. Stiu ca acum trisez, dar scopul scuza mijloacele laughing) Sper ca acum, sa nu te deranjez pe tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HikariAi):

Nu este nimic, petrec aici in categoria muzica mai mult decat in alte categorii si ajut oamenii sa caute muzica, nu stiam de EXO big grin, ascultam doar BIG - BANG, 2ne1, 4 minute, Psy, G-Dragon si Nu'Est, nu ma prea pricep nici eu dar caut big grin

| HikariAi explică (pentru anonim_4396):

Chiar iti multumesc foarte mult! Mi-a aratat cam ce-i place si i-am promis ca o sa o impresionez dar eu sunt total paralel cu gusturile ei pentru ca avem gusturi diferite rolling on the floor)) Dar na, nu vreau sa ma las mai prejos laughing) voiam ca intr-o zi sa-mi schimb vpn-ul si sa intru pe youtube si sa scriu in coreana in speranta ca voi gasi o melodie noua si care nu o stie laughing)) BIG - Bang si 2ne1, Psy si G-Dragon ii stiu si eu (am ascultat un pic acum 4-5 ani) laughing) G-Dragon nu-i plac cum canta laughing) Iti multumesc inca o data ca ma ajuti :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru HikariAi):

Cu placere happy. Multumesc pentru funda happy

| HikariAi explică (pentru anonim_4396):

Placerea e a mea! big grin Sa ai o zi cat mai placuta!

| MiyakoSaki a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo bravo :3 Big Bang, G-Dragon. Woah... Daca iti place si Infinite sau B2st,suntem gemeni laughing

10 răspunsuri:
| Altusername a răspuns:

Overdose
G Dragon
Her
Fashion Monster