| Leutzbv a întrebat:

Are cineva idee daca Dave Mathews band o sa concerteze si in Romania?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Nu am auzit de ei. Dar stii ca vine la Timisoara Michael W. Smith in 2 iunie 2012? http://www.youtube.com/watch?v=38V8jnN1Kpw
http://www.youtube.com/watch?v=bLZhQHuQQFE&feature=related

| Leutzbv explică (pentru EmaS):

A fost si la Brasov, dar in ziua aia aveam repetitie si nu am putut ajunge happyhappyhappy

| EmaS a răspuns (pentru Leutzbv):

Ce pacat! Dar o sa mai fie ocazii!happy

| Leutzbv explică (pentru EmaS):

Sa dea Domnul!

| EmaS a răspuns (pentru Leutzbv):

Toate lucrurile sunt posibile pentru cel ce crede! Fii binecuvatat!

| Leutzbv explică (pentru EmaS):

Multumesc. Mai vorbim peste trei zile, ca de maine avem conferinta la biserica si sunt ocupat cu cantatul happy

| EmaS a răspuns (pentru Leutzbv):

Domnul sa va binecuvanteze cu harul si puterea Lui, sa toarne ungerea din plin peste cantari, iar atunci cand cantati sa se atinga de buzele voastre!

| Leutzbv explică (pentru EmaS):

S-a terminat conferinta...din pacate si deja sunt la munca sad A fost un timp bun; lauda buna, predica buna, rugaciune...tot tacamul. A fost si caldura la greu, si la cat am batut in tobele alea am plecat terminat. Cand o sa fie gata materialul pe AlfaOmega o sa-ti dau link, daca te intereseaza happy Mersi de binecuvantari!

| EmaS a răspuns (pentru Leutzbv):

O, ma bucur ca totul a fost la superlativ, asa cum ma asteptam, de fapt. Da, abia astept sa imi trimiti linckul. Ai revenit cu forte proaspete, plin de putere, de incarcatura spirituala!happy
Slavit sa fie Domnul!

9 răspunsuri:
| RockMe a răspuns:

Nu am auzit de trupa asta!