| kRedhead a întrebat:

Saluuuuut! Imi puteti spune va rog un site/program FREE cu care pot crea filmulete/clipuri video cu poze si muzica? E urgent! Dau funda. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| aphrodite a răspuns:

iMovie sau Windows Movie Maker
ambele sunt gratis şi trebuie descărcate.

| TheHawk a răspuns:

Windows Movie Maker. Uşor de folosit, chiar are scris şi-n română, îl descarci de aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download

| kRedhead explică (pentru TheHawk):

Si dupa ce realizez video-ul il pot posta pe facebook?

| TheHawk a răspuns (pentru kRedhead):

Sigur că poţi, îl poţi posta oriunde. Nici nu-ţi trebuie tutorial, vezi direct pe program ce şi cum