| NCeausescu a întrebat:

Salve. Care este cea mai buna metoda de a avea muzica downloadata aranjata dupa artist, album, an, in aplicatia de android google play music, fara a sta sa completez eu de fiecare data pe pc, inainte de a o pune pe telefon. Ma gandesc ca exista un site ceva... Eu downloadez cu yt down. Astept un eventual raspuns.

Răspuns Câştigător
| Onlares a răspuns:

Este o aplicatie mp3dit cu care editezi muzica direct de pe telefon.Schimbi artistul, numele melodiei, pui coperta la album etc.Eu o folosesc de aproape 1 an si imi organizeaza muzica foarte bine.