| geany550 a întrebat:

Se merita sa imi iau sistem audio serioux ht5100c?

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu. Dar daca nu conteaza sau nu apreciezi calitatea sunetului (in muzica cel putin) atunci o sa ai 6 boxulete si o cutie care bubuie. Pe de alta parte in aceeasi bani e greu sa gasesti ceva care sa sune bine (Microlab B77 suna evident mai bine decat acele Serioux dar atat - suna bine pentru o investitie mica).

Pe partea cealalta, daca il iei pentru filme ca sa ai surround e decent.