| anonim_4396 a întrebat:

Se vor mai gasi peste 1 an biografiile lui Michael Jackson in librarii? Sau vor uita toti de el?

9 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Eu iti spun ca se vor mai gasi de toate cu Michael Jackson.Pentru ca el a fost regele si a fost primul megastar(si ultimul dupa parerea mea). Un om care a schimbat lumea muzicii, care a influentat generatii intregi, care dansa fenomenal si facea niste concerte de neegalat-nu va fi niciodata uitat.Multi il iubesc si ii asculta melodiile incontinuu.De ce? Pentru ca doar vorbim despre regele Michael Jackson.
Sper ca odata cu moartea sa, oamenii vor invata sa aprecieze mai mult geniile.Pentru ca asta a fost Michael:o legenda, un geniu! A avut o viata plina de recorduri, care nici acum nu au fost egalate.Scena era casa lui, iar din gura lui iesea muzica(chiar el spunea asta).love struck.Eu il iubesc acum si intotdeauna.Nu o sa-l uitam, va trai in sufletele noastre pe vecie.
Asa ca, M is for Michael!love struck

| antonius74 a răspuns:

Si peste un an si peste 10 tot michael jackson va fi. cineva de calibrul sau nu poate fi uitat vreodata!

| alexdop21 a răspuns:

Uita-te la elvis, monroe, jkf si marile nume ale vietii publice ce au murit... la un moment dat nu mai sunt de actualitate si dispar, apoi revin iar, apoi dispar iar, si tot asa pana cand subiectul nu mai va avea tabuu-uri, dar cum oameni din mass-media sunt foarte buni creeatori de senzational tot timpul va fi ceva nou despre cineva! Stii ca mai nou jfk a fost combinat cu monroe? uite vezi se poate intampla orice!

| Emeraude a răspuns:

Eu cred ca da, desi isi va pierde din intensitate fenomenul Michael Jackson reloaded laughing. Vor fi multi care si peste 50, 60, 100 de ani isi vor aminti de el, desi majoritatea vor fi niste batrani care s-au nascut doar cu cativa ani inainte ca el sa moara laughing. Sunt multe exemple... Elvis, Monroe... m-am nascut dupa moartea lor si totusi am reusit sa-i cunosc.=] Anyway, daca vor mai fi biografii MJ in librarii peste un an, ma voi asigura sa cumpar una happy.

| gerasaslan a răspuns:

Sper ca va uitastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson? Cine-i Michael Jackson?

| maria_2128 a răspuns:

Michael jackson este un nume ce va atarna greu intotdeauna in istorie! isi merita pe deplin titlul de REGE al muzicii pop! Cu siguranta, interesul fata de el va scadea cu timpul, dar cei ce sunt fani adevarati, nu vor inceta nicio secunda sa se gandeasca la el. A fost o poveste, o lectie de viata din care vom invata intotdeauna (chiar si la 80 de ani). Titluri precum "Heal the world", "Man in the mirror", "Earth song", "Will you be there " etc, ne vor ramane cu siguranta intiparite! Rest In Peace, MJJ! ^^

| ione_4523 a răspuns:

La cat a fost de iubit si va fi iubit nu cred...in plus eu nu o sa-l uit niciodata... i love you michael

| vladut_1216 a răspuns:

Cred ca Michael Jackson va ramane mereu in inimile noastre