| andreifilip a întrebat:

Serus! big grin. As vrea sa fac un montage cu niste filmari dintr-o excursie si vreau sa pun pe fundal ceva rock da de preferat un metal nu prea greu... nu am ideii. Plz ajutor big grin

Răspuns Câştigător
| TrialByFire a răspuns:

https://www.youtube.com/watch?v=IDKUa82uaWk Alege o piesa care iti place din albumul asta.
Daca nu iti place da mai multe detalii sa stiu exact ce vrei.

2 răspunsuri:
| DianaStefana a răspuns:

Poti pune niste folie de aluminiu =/ sau niste tabla din aia... FUNDA?

| andreifilip explică:

Muzica idioato