| DevilDragosh a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la Orange cu reclama la telefonul Samsung galaxy ace 4? Atunci cand tipul o asteapta pe gagica cu melodia pe telefon dar aceasta se intrerupe iar apoi ea il intreaba" auzi tu cum vezi relatia noastra"?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spot-ul publicitar la care tu faci referire promoveaza si serviciile Orange, dar apartine companiei Samsung. Pentru informatii despre melodie, iti recomand sa te adresezi producatorului.
O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| SiminaG a răspuns:

Keinine- silence

| StoicIIII a răspuns:

Salut ai aflat pana la urma cum se numea melodia fiindca nu reusesc sa o gasesc deloc(o caut de o saptamana in continuu)